Сервіс відеоуроків


ІнтернетУрок

http://interneturok.ru/ru

http://interneturok.ru/ua

Команда, яка створила проект «УниверТВ», збільшила тематику відеоуроків та лекцій, додавши контент, який відповідає шкільним програмам з різних предметів. Так виник окремий сайт http://interneturok.ru  , який функціонує на тій ж технологічній базі, що і «УниверТВ». Вчителі можуть також скористатися українською версією сайту http://interneturok.ru/uaМожна переглянути відеопідручники з 13 шкільних дисциплін. Автори сайт так відповідають на запитання, кому і нащо потрібен їхній сайт: «Учні зможуть майже «живцем» проходити матеріал пропущених уроків. Вчителі – відвідувати «відкриті уроки» своїх колег. Для батьків – це спосіб дізнатися, чому і як учать в школі їх дітей. Для дітей, які навчаються вдома, – це імітація школи. У школах – вирішення проблеми тимчасової відсутності вчителів, наприклад внаслідок хвороби та ін.»

Вчителі світової літератури мають змогу передивитися відеоуроки своїх віртуальних колег для 7, 8, 9 та 11 класів.

(за матеріалами журналу «Домашний ПК», № 4, 2011, с.77)

 


Електронні енциклопедії


Булгаковська енциклопедія

http://www.bulgakov.ru 

Сайт створений групою шанувальників творчості видатного письменника і діє з 2000 року. В частині контенту він спирається на книгу під тією ж назвою Бориса Соколова, але ж не обмежується тільки нею. Тут можна знайти відомості про прототипів персонажів творів Булгакова, є намагання розгадати таємниці його біографії. Також можна знайти дослідження міфології створених ним світів. Цікавою буде віртуальна подорож булгаковською Москвою.

 


Енциклопедія міфології

http://myfhology.narod.ru 

Сайт створений у 2000 році, проте автори його не лінуються регулярно поповнювати зміст. Серед розділів Пантеони богів, Магічні та міфологічні артефакти. Є список монстрів та духів та багато іншої інформації про вірування та легенди різних народів.

(за матеріалами журналу «Домашний ПК», № 10, 2009, с.66)