2016-2017 навчальний рік

Семінар-практикум для вчителів англійської мови

ДІЛИМОСЬ ДОСВІДОМ: як організувати пришкільний англомовний табір

12 січня 2017 року у приміщенні Славутицької загальноосвітньої школи № 4 відбувся семінар-практикум з теми «Особливості організації англомовного пришкільного табору для учнів 8-12 класів».

 

Влітку 2016 року, з 06 по 17 червня, при Славутицькій загальноосвітній школі № 4 працював англомовний табір «Rainbow» за проектом «GoGlobal camp» . 

 

Табір функціонував за підтримки Громадської організації GoGlobal,  Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні, Міністерства освіти і науки України, компанії Microsoft, Славутицької міської ради, батьківської громади міста.

Серед умов для створення пришкільного англомовного табору – наявність волонтера. Тому разом із шкільними вчителями працювала волонтерка проекту «GoGlobal camps» Биллур Ирмак, студентка юридичного факультету Стамбульського університету.

 

Отже, група вчителів англійської мови ЗОШ № 4 здобула унікальний досвід, з яким і вирішила поділитися з колегами.

 

Семінар, який зібрав 14 педагогів, складався з двох частин. В першій частині керівник міського методичного об’єднання, вчитель англійської мови В.Г. Зінченко розповіла про мету і основні завдання табору та його тип, поділилася досвідом складання щоденного плану заходів. Валентина Григорівна звернула увагу, що англомовний табір при ЗОШ № 4 належав до одного з трьох типів таборів, а саме до ІІІ типу, який передбачає повну занятість як педагогів, так і вчителів і працює за своєю програмою з 9.00 до 16.00.

 

Також вчителі переглянути зміст і форму навчальних проектів, які рекомендовані в рамках програми GoGlobal.

 

В практичній частині семінару, проведеної вчителем англійської мови Н.М. Мороз, відбулося занурення педагогів в ігрові та навчальні форми роботи, які рекомендовано проводити з дітьми в умовах пришкільного табору.

 

Матеріали з досвіду роботи в умовах пришкільного англомовного табору будуть представлені на міській педагогічній виставці «Освіта Славутича – 2017».

 

О.М. Мандровний, методист міського методичного центру