2017-2018 навчальний рік

МАЙСТЕР-КЛАС ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Застосування рухливих і настільних ігор на уроках англійської мови та в позакласній роботі

11 січня 2018 року в приміщенні Славутицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 відбувся майстер-клас учителя англійської мови Мороз Н.М. з теми «Застосування рухливих і настільних ігор на уроках англійської мови та в позакласній діяльності». В роботі майстер-класу взяли участь 11 педагогів.

 

Пришкільні літні англомовні табори стали однією з важливих складових позакласної роботи вчителів іноземних мов. Протягом двох останніх років Славутицька загальноосвітня школа № 4 відкривала мовний літній табір «Веселка» (School summer camp «Rainbow»). Так, влітку 2017 року дитячий пришкільний табір з поглибленим вивченням англійської мови «Rainbow» протягом двох тижнів відвідувало 83 дитини віком від 8 до 12 років.

 

Із школярами працювала команда підготовлених та досвідчених учителів англійської мови. Щоб розпочати роботу табору, вчителі не тільки складали плани щоденних занять і розваг, а мусили конструювати ігри і власноручно розробити реквізити до них. Саме досвідом використання саморобних рухливих та настільних ігор, що допомагають поглибити і закріпити знання англійської мови, і ділилася з колегами Н.М. Мороз. 

 

 

Сподіваємось, що досвід Наталії Михайлівні допоможе організувати змістове наповнення плану роботи шкільних англомовних таборів, які заплановані на літо 2018 року в інших школах Славутича.

В другій частині засідання міського методичного об'єднання вчителів іноземних мов В.Г. Зінченко, керівник ММО, запропонувала розглянути і схвалити методичні рекомендації щодо проведення ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з іноземних мов, які регламентують порядок проведення чотирьох турів олімпіади (аудіювання, читання, творча письмова робота,  рівень усної мовленнєвої компетенції), детальні критерії оцінювання виконаних учасниками олімпіади завдань, порядок роботи журі і визначення ним переможців та порядок апеляції. 

 

Проект методичних рекомендацій був складений методистом міського методичного центру О.М. Мандровним на основі Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 № 1099 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за № 1318/20056, методичних рекомендацій щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з іноземних мов, розроблених відділом методики викладання іноземних мов КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» та Інститутом післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка

 

Після тривалого читання, обговорення і внесення багатьох уточнень та пропозицій методичні рекомендації були одноголосно схвалені для використання в наступному 2018/2019 навчальному році.

 

 

О.М. Мандровний, методист міського методичного центру

Download
Методичні рекомендації щодо проведення ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з іноземних
Схвалені на засіданні ММО вчителів іноземних мов (протокол № 2 від 11.01.2018)
Рекомендації_олімпіада_англ_мова_2018.pd
Adobe Acrobat Document 144.0 KB