Творчість вчителів

Професія учителя винятково творча. Кожного дня учитель потрапляє у психологічно напружену ситуацію, бо об'єкт його праці - людина. Яким буде результат кожної зустрічі дорослих і дітей у школі, передбачити неможливо. Вчитель сподівається, що він буде радісним. Творчість завжди пов'язана із відчуттям нового, неповторного.
З усіх вчителів-предметників вчителі-словесники найбільш обізнані з такого людського феномену, яким є творчість. Як відомо, вона виростає із натхнення та працелюбності. Якщо це стосується і вчителя-словесника, додамо ще й вроджене почуття живого слова.
Постійна творчість породжує досвід, який, поволі накопичуючись, в свою чергу стає помічником творчої людини. 
В цьому розділі представлена інформація стосовно основних результатів творчої діяльності (а такою є вся педагогічна діяльність) вчителя.
По-перше, є галерея розгорнутих конспектів уроків вчителів-словесників.
По-друге, огляд участі вчителів у конкурсах педагогічної майстерності, насамперед у Всеукраїнських конкурсах "Вчитель року" та "Класний керівник року".
І, нарешті, це рецензії на тексти вчителів-словесників, які були представлені на міській педагогічній виставці "Освіта Славутича" і рекомендовані до участі в обласній педагогічній виставці.