Конкурси для вчителів

Головні

Всеукраїнський конкурс "Вчитель року" був започаткований на виконання Указу Президента України № 489/95 від 29 червня 1995 року.

Переможцям конкурсу присвоюється звання "Заслужений учитель України".

Конкурс проводиться щорічно в п'яти номінаціях.

 

Всеукраїнський конкурс «Учитель року» проводиться на добровільних засадах. У ньому беруть участь педагогічні працівники загально­освітніх навчальних закладів за основним місцем роботи – громадяни України незалежно від одержаної освіти, набутого фаху, віку, які мають стаж педагогічної роботи не менше 5 років.

Багаторічну історію має також Всеукраїнський конкурс "Класний керівник року".
Останнє положення цього конкурсу затверджено наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України №1459 від 20 грудня 2011 року та зареєстровано в Міністерстві юстиції України 11 січня 2012 року за № 27/20340.
 
"Участь у конкурсі на добровільних засадах беруть педагогічні працівники - класні керівники 5-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів незалежно від підпорядкування, типів і форм власності та вихователі шкіл-інтернатів І-ІІІ ступенів, спеціальних шкіл (шкіл-інтернатів) І-ІІІ ступенів, санаторних шкіл (шкіл-інтернатів) І-ІІІ ступенів за основним місцем роботи незалежно від віку, які мають відповідну фахову освіту та стаж педагогічної роботи не менше трьох років".
Переможці конкурсу нагороджуються відповідними дипломами Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, решта учасників - грамотами Інституту інноваційних технологій і змісту освіти/

Історія участі вчителів-словесників у конкурсах педагогічної майстерності

Протягом 1992-2013 років у Всеукраїнських конкурсах "Вчитель року" та "Класний керівник року" брали участь 26 вчителів-словесників.

Докладніше...