І етап конкурсу - захисту науково-дослідних робіт учнів-членів Славутицького територіального відділення МАН

25 грудня 2012 року

25 грудня 2012 року в приміщенні ліцею відбувся міський етап конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів Славутицького територіального відділення Малої академії наук України. Такий виступ - непроста справа для старшокласників. Це, насамперед, тренування з ораторського мистецтва, де юний наковець має нагоду викласти мовою відповідної науки головні тези дослідження, захистити свою роботу у відповідях на запитання членів журі.

 

На відділенні літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства захищалися три роботи. В секції "Власна творчість" презентував науково-дослідну роботу з теми "Философський калейдоскоп" учень 41 групи Леоненко Олександр.

 

Робота учениці 11-В класу загальноосвітньої школи № 3 Хаврусь Анни мала назву "Трансформація особистості через призму суспільних відносин у літературних творах" та належала до секції "Світова література". Нарешті, учениця 10-Б класу загальноосвітньої школи № 4 Кубрак Анастасія захищала роботу з теми "Символіка народного одягу у творах українських письменників 18-19 століть" у секції "Українська література".

 

У секції "Англійська мова" були представлені роботи учениць 11-В класу загальноосвітньої школи № 1 Мозголик Яни та Аннєнкової Катерини.