МІЖНАРОДНІ КОНКУРСИ

Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

І Міжнародний конкурс знавців української мови пройшов у 2000 році за життя його засновника, канадського бізнесмена та мецената Петра Яцика. Традиційно конкурс розпочинається урочистостями 9 листопада, в День української писемності та мови. Спочатку учасники проходили як письмовий, так і усний тури, що робило цей конкурс неповторним у порівнянні з іншими мовними змаганнями. На жаль, на Х конкурсі правила змінилися, і залишився тільки письмовий тур. Дотепер відбулося дев'ятнадцять Міжнародних конкурсів з української мови імені Петра Яцика.

XI та XII Міжнародні конкурси з української мови імені Петра Яцика: передивитись статті

XIV Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика: всі результати

Переможці ІІ (міського) етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика з 2000року по 2016 рік  читати 


Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Назустріч 200-річчю з дня народження Тараса Григоровича Шевченка був започаткований мовно-літературний конкурс імені Т.Г. Шевченка. Традиційно конкурс проходить у жовтні-листопаді, і вже відбулося дев'ять конкурси. Правила вимагають від учасників виконання двох завдань мовного та літературного характеру. Конкурс розрахований на виявлення серед молоді майбутніх поетів та письменників.

IV Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Т.Г. Шевченка: всі результати


Міжнародна гра зі світової літератури "Sunflower"

Міжнародна гра зі світової (української та зарубіжної) літератури «Sunflower» проводиться відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 06.06.2016 № 1/9-286 «Про проведення І Міжнародної гри «Sunflower» - 2016». Гра проводиться з метою формування в учнів (вихованців) загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів зацікавленості світовою (українською і зарубіжною) літературою і культурою; підвищення кваліфікації вчителів світової (української і зарубіжної) літератури; активізації позакласної та позашкільної роботи із зазначених вище дисциплін.

 

Автором ідеї гри є творче об’єднання «Соняшник» (м. Харків), яке вже протягом багатьох років ініціює такі дистанційні ігри, як Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник», Міжнародна природознавча гра «Геліантус».

І Міжнародна гра зі світової літератури "Sunflower" - 2016

 

ІІ Міжнародна гра зі світової літератури "Sunflower" - 2017

 

ІІІ Міжнародна гра зі світової літератури "Sunflower" - 2018